Kariéra

Hledáme pracovníka do našeho týmu na pozici:

Pracovník inspekčního a certifikačního orgánu, zkušební komisař

Náplň práce:

  • Provádění posuzování a certifikace systému jakosti ve svařování podle: ČSN ISO 3834, 14554 – provádění auditů procesu svařování ve firmách
  • Inspekce a zpracování postupů svařování a pájení – kvalifikace postupů svařování WPQR
  • Zkoušení svářečů, páječů a operátorů ve svářečských školách nebo přímo ve firmách

Jsme

  • Certifikační orgán akreditovaný ČIA dle ČSN EN 17 065
  • Inspekční orgán akreditovaný ČIA dle ČSN EN ISO/IEC 17020
  • Zkušební organizace – realizujeme zkoušky svářečů, páječů a operátorů v systému CWS ANB

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Mezinárodní/ evropský svářečský inženýr IWE/ EWE případně
  • Mezinárodní/ evropský svářečský technolog IWT/ EWT
  • Znalosti z oblasti svařování
  • Znalosti z oblasti kvalifikace postupů svařování (WPQR a WPS)
  • Znalosti procesu svařování – implementace ISO 3834
  • Znalosti z oblasti NDT výhodou
  • Znalost práce s počítačem (MS Word, MS Excel)

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní firmě s tradicí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity -5 týdnů dovolené, stravenky
  • Profesní růst v oblasti svařování a posuzování shody

Pro více informací kontaktujte Ing. Bohuslava Spinera:

b.spiner@skola-welding.cz
378 118 032
777464614