SEMINÁŘ

Last month July 2017 Next month
M T W T F S S
week 26 1 2
week 27 3 4 5 6 7 8 9
week 28 10 11 12 13 14 15 16
week 29 17 18 19 20 21 22 23
week 30 24 25 26 27 28 29 30
week 31 31

          Hledáme pracovníka do našeho týmu.

Pozice:

Pracovník inspekčního a certifikačního orgánu, zkušební komisař

Náplň práce

  • Provádění posuzování a certifikace systému jakosti ve svařování podle: ČSN ISO 3834, 14554 - provádění auditů procesu svařování ve firmách
  • Inspekce a zpracování postupů svařování a pájení - kvalifikace postupů svařování WPQR
  • Zkoušení svářečů, páječů a operátorů ve svářečských školách nebo přímo ve firmách

  Jsme

  • Certifikační orgán akreditovaný ČIA dle ČSN EN 17 065,
  • Inspekční orgán akreditovaný ČIA dle ČSN EN ISO/IEC 17020
  • Zkušební organizace - realizujeme zkoušky svářečů, páječů a operátorů v systému CWS ANB

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Mezinárodní/ evropský svářečský inženýr IWE/ EWE případně Mezinárodní/ evropský svářečský technolog IWT/ EWT.
  • Znalosti z oblasti svařování
  • Znalosti z  oblasti kvalifikace postupů svařování (WPQR a WPS)
  • Znalosti procesu svařování - implementace ISO 3834
  • Znalosti z oblasti NDT výhodou
  • Znalost práce s počítačem (MS Word, MS Excel)

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní firmě s tradicí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity  -5 týdnů dovolené,stravenky
  • Profesní růst v oblasti svařování a posuzování shody·

          Pro více informací kontaktujte Ing. Bohuslava Spinera