Vizuální kontrola svarů, vady ve svarech a jejich příčiny

Vizuální kontrola svarů, vady ve svarech a jejich příčiny

Potřebujete mít alespoň základní informace o kvalitě provedeného svaru?

Pokud ano, připravili jsme pro Vás seminář, jehož cílem je předat alespoň základní informace a zkušenosti  z kontroly svarů, vzniku vad ve svarech a jejich příčin, základů čtení výkresové dokumentace  svařovaných konstrukcí

 

Určeno pro: pracovníky firem zabývajícími se svařováním a opravou svařovaných konstrukcí, pro svářeče, svařovací dozory, mistry svařoven, začínající pracovníky technické kontroly – pro ty, kteří potřebují vědět základy o kvalitě provedeného svaru

 

Termín: dle dohody

Program:  Posluchači jsou seznámeni s normou ČSN EN ISO 17 637, ČSN EN ISO 5817,  ČSN EN ISO 10042

Výstupní materiál: osvědčení o účasti, sborník přednášky

Cena: stanovena na základě konkrétní poptávky dle potřeb zákazníka

Kontaktní osoba: Ing. Jitka Pojarová